Czyszczenie dachu z mchu i systemu odwadniającego

Jak radzić sobie z mchem na miękkich dachach. Profesjonalne firmy oferują mycie dachów poznań, pozbywania się i usuwania mchu na wszystkich rodzajach dachów. Mycie dachów poznań jest wykonywane jest przez certyfikowanych alpinistów dzięki czemu nie musicie się martwić o bezpieczeństwo pracy przy usuwaniu mchu. Firmy korzystają z profesjonalnego sprzętu, co pozwala na bezpieczną pracę i osiągnięcie wysokiej jakości w jak najkrótszym czasie. Ważne jest, aby uzyskać wysoki poziom odpowiedzi od wszystkich klientów, co pozwala nam na doskonalenie technologii. 

Mycie i czyszczenie dachów Poznań

Jeśli w niektórych miejscach dachu plamy są szczególnie silne, można powtórzyć nakładanie zaprawy. Pozostawić mieszaninę na dachu pokrytym dachówką na około pół godziny. Następnie należy spłukać dach za pomocą węża ogrodowego i miękkiej szczotki. Pocierać plamy dobrze, a następnie spłukać wodą z węża ogrodowego. A podczas spryskiwania dachu czystą wodą lub środkiem do czyszczenia elewacji budynku należy upewnić się, że roztwór i woda przesuwają się od góry dachu w dół, a nie odwrotnie. Jeśli woda i mieszanka zostaną nałożone w inny sposób, istnieje prawdopodobieństwo, że płyn przedostanie się pod dach, co może spowodować poważne szkody.

Na koniec przepłucz rynny zwykłą wodą. Dzieje się tak głównie dlatego, że pozostałości substancji żrących obecnych w mieszaninie czyszczącej mogą mieć szkodliwy wpływ na metale rury. Odpady wyrzucać do wiader lub worków na odpady, które zostały użyte pod rurami spustowymi. Idealnie byłoby, gdyby dach pokryty dachówką był czyszczony raz w sezonie. Jednak większość właścicieli domów, którzy nie mają problemów z pleśnią, myje dach tylko raz w roku.

Udostępnij: