Zakład pogrzebowy Warszawa Żoliborz

Organizacja pochówku osoby bliskiej wymaga od rodziny nie tylko ogromnego zaangażowania emocjonalnego, ale także podjęcia szeregu czynności o charakterze formalno – prawnym. Aby przeżyć ten trudny czas w skupieniu, warto część z obowiązków przekazać firmom, takim jak zakład pogrzebowy Warszawa Żoliborz.

Pierwszą z czynności, jakie wykonują pracownicy zakładu, jest pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych ze śmiercią – uzyskanie aktu zgonu, ustalenie terminu pogrzebu, rezerwacja miejsca na cmentarzu lub w kolumbarium oraz zgłoszenie wniosku do ZUS o wypłatę zasiłku pogrzebowego. W czym jeszcze może odciążyć rodzinę zakład pogrzebowy Żoliborz?

Zakład pogrzebowy Warszawa Żoliborz

Zakład pogrzebowy Warszawa Żoliborz kompleksowo przygotuje uroczystość pogrzebową, zgodnie z wytycznymi rodziny. Istotny jest rodzaj pochówku – religijny lub świecki. W obu przypadkach pracownicy zakładu biorą na siebie wszelkie kwestie organizacyjne, zajmując się także oprawą ceremonii i kwiatami. W przypadku decyzji o pogrzebie humanistycznym zakład pogrzebowy Żoliborz skontaktuje rodzinę z mistrzem ceremonii, który będzie prowadził pochówek, według scenariusza uzgodnionego z bliskimi.

Zakład pogrzebowy Warszawa Żoliborz zapewnia także indywidualną oprawę pogrzebu. Współpraca z muzykami sprawia, że podczas uroczystości mogą być wykonywane utwory, wybrane przez najbliższych – zarówno w wersji instrumentalnej, jak i wokalnej. Zakład pogrzebowy Żoliborz zapewnia także pełną obsługę kremacji, współpracując z licznymi spopielarniami z województwa mazowieckiego.

Udostępnij: